aetka | Program partnerski
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
15766
page,page-id-15766,page-parent,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Program partnerski

Misja sieci partnerskiej i jej cele.

PROGRAM PARTNERSKI AETKA

aetka Communication Center oraz KOMSA Polska, spółki należące do niemieckiego koncernu KOMSA Kommunikation Sachsen AG, od 2008 roku wspólnie prowadzą program partnerski aetka, stworzony dla niezależnych sprzedawców nowych technologii. Program partnerski aetka to doskonały pomysł na dzisiejsze, trudne czasu open marketu, szansa dla niezależnych resellerów na szybki i stabilny rozwój biznesu dzięki funkcjonowaniu w sieci salonów telekomunikacyjnych aetka.

aetka współpracuje z największymi na świecie producentami telefonii komórkowej, nawigacji, sprzętu audio-video i peryferiów komputerowych – m.in. firmami Microsoft, Samsung, Sony, HTC, Jabra. Dzięki szerokiej ofercie handlowej i kilku tysiącom stałych partnerów pretenduje do lidera dystrybucji w branży GSM i IT  w Polsce.

r1

NASZE CELE

Działalność aetka Communication Center Sp. z o. o. to wprowadzenie systemu Partnerskiego, skupiającego niezależnych przedsiębiorców, wspólnie  tworzących ogólnopolską sieć sklepów branży telekomunikacyjnej. To program stworzony dla sprzedawców nowych technologii.

Sprawdź

JAK TO DZIAŁA?

Jednym z głównych założeń sieci jest pomoc w szybko zmieniającej się rzeczywistości , konsolidacji rynku. Sieć aetka to dobry pomysł na utrzymanie oraz rozwój biznesu  dzięki  cyklicznym  akcjom wspierającym sprzedaż, know-how KOMSA Polska, szerokiemu portfolio  usług około sprzedażowych. Wszystko na warunkach, które są trudne do osiągnięcia dla samodzielnie funkcjonującego przedsiębiorcy.

Sprawdź
r2
1111 kopiuj

DLACZEGO PROGRAM PARTNERSKI AETKA TO OPTYMALNE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE?

Przy wsparciu KOMSA Polska oraz w-support.pl oferujemy: m.in. opiekę biznesową, system szkoleń, zaplecze marketingowe oraz serwisowe. Z pomocą aetka Partner ma możliwość profesjonalnie wyposażyć swój punkt handlowy. Bardzo szeroki asortyment mebli pozwala na aranżację dopasowaną do różnej powierzchni punktów. Celem wspólnego brandingu jest budowanie znajomości marki na rynku i promowanie sklepów telekomunikacyjnych najlepszej jakości. Wartość początkowej inwestycji jest indywidualną decyzją Partnera.

Sprawdź

DLACZEGO PROGRAM PARTNERSKI AETKA?

Partnerzy aetka

to eksperci w branży, posiadający szeroką wiedzę o rynku, technologiach, produktach, śledzący nowości rynkowe, działania konkurencji.

Głównym zadaniem

każdego punktu partnerskiego jest bycie ekspertem, którego uwaga skierowana jest na klienta oraz jego potrzeby.

Partnerzy aetka

oferują swoim klientom szerokie portfolio produktowe w rynkowych, atrakcyjnych cenach. Klient w sieci aetka może liczyć na profesjonalne, bezpłatne doradztwo oraz może skorzystać z szerokiego wachlarza usług .

Punkt aetka

to miejsce, do którego klienci trafiają chcąc pozyskać wiedzę o nowościach rynkowych jak również miejscem, do którego klienci wracają chcąc doładować telefon, kupić nowe akcesoria, oddać stary telefon czy komputer do naprawy.